O nas

noclegi mrzeżyno

Wydma Resort & SPA to przytulny, a zarazem nowoczesny hotel znajdujący się w Mrzeżyni. Znajduje się on w parku przy piaszczystej plaży i prezentuje tak, że nie sposób przejść obok niego obojętnie.

Piękna lokalizacja
Atrakcyjne położenie naszego kurortu sprawia, że nasi Goście bez problemu mogą korzystać z uroków pobytu w nadmorskiej miejscowości. Nowo wybudowana promenada oraz malowniczy port znajdują się tuż przy hotelu. Warto zobaczyć okolicę, nie tylko ze względu na bałtycki krajobraz, ale także dlatego, że w porcie cumują statki wycieczkowe, które zabierają Gości na wspaniałe morskie rejsy.

Nasz hotel
Wydma Resort & SPA to aż 40 przestronnych pokoi z balkonem. Każdy z nich posiada prywatną łazienkę z prysznicem, chłodziarkę, suszarkę, TV oraz bezpłatny Internet. Jako że każdy jest w naszym hotelu mile widziany, posiadamy także pokoje przystosowane dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami; w hotelu znajduje się także winda. Najmłodsi z pewnością docenią plac zabaw oraz kącik zabaw z grami, zabawkami, TV oraz Xboxem.

Oferta SPA
W naszej strefie SPA Goście znajdą basen solankowy, saunę suchą, jacuzzi oraz grotę solną z mini tężnią. Mogą także skorzystać Państwo z masaży, inhalacji, okładów borowinowych i wielu innych zabiegów dostępnych w naszym SPA.

Wspaniała kuchnia
Szef kuchni dba o zróżnicowane menu – są to specjały kuchni lokalnej w formie bufetu szwedzkiego. Można wybrać również opcje lekkostrawne, wegetariańskie i bezglutenowe. W barze warto napić się napojów ciepłych bądź alkoholowych, a w zimę – grzanego wina. Oferujemy także ciastka, ciasta i lody.

Zapraszamy Gości ze swoimi czworonożnymi pupilami!