O krok od plaży

photo alt text

Atrakcyjne położenie naszego kurortu sprawia, że nasi Goście bez problemu mogą korzystać z uroków pobytu w nadmorskiej miejscowości.

Nowo wybudowana promenada oraz malowniczy port znajdują się tuż przy hotelu. Warto zobaczyć okolicę, nie tylko ze względu na bałtycki krajobraz, ale dlatego, że w porcie cumują statki wycieczkowe, które zabierają Gości na wspaniałe morskie rejsy.

photo alt text

Wydma Resort & SPA to aż 40 przestronnych pokoi z balkonem. Każdy z nich posiada prywatną łazienkę z prysznicem, chłodziarkę, suszarkę, TV oraz bezpłatny Internet.

Jako że każdy jest w naszym hotelu mile widziany, posiadamy także pokoje przystosowane dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami;
w hotelu znajduje się także winda. Najmłodsi z pewnością docenią plac zabaw oraz kącik zabaw z grami, zabawkami, TV oraz Xboxem.

photo alt text

W naszej strefie SPA Goście znajdą basen solankowy, saunę suchą, jacuzzi oraz grotę solną z mini tężnią.

Mogą także skorzystać Państwo z masaży, inhalacji, okładów borowinowych i wielu innych zabiegów dostępnych w naszym SPA.

photo alt text

Szef kuchni dba o zróżnicowane menu – są to specjały kuchni lokalnej
w formie bufetu szwedzkiego.

Można wybrać również opcje lekkostrawne, wegetariańskie i bezglutenowe. W barze warto napić się napojów ciepłych bądź alkoholowych, a w zimę – grzanego wina.

Oferujemy także domowe ciasta, lody, desery. Zapraszamy Gości ze swoimi czworonożnymi pupilami!